Warunki i regulamin konkursów książkowych.

 

Zasady konkursu:
💜Konkurs jest dla osób lubiących i obserwujących stronę Alexa Lavenda blog, więc  będzie mi miło, jeśli polubicie moją stronę oraz strony, które są oznaczone  serduszkiem w poście konkursowym.
💜Zaproście do zabawy przynajmniej trzech znajomych, zaznaczając ich w komentarzu (aby zaznaczyć osobę w poście należy wpisać znak @ a następnie imię i nazwisko wybranej osoby)
💜 Polubicie i udostępnijcie ten post na swoim profilu.
💜 Zachęcam także, do śledzenia mnie na instagramie https://www.instagram.com/alexalavendablog/

Bardzo ważne!!! Proszę także zapoznać się z regulaminem konkursu 😊

Regulamin:

 1. Organizatorką konkursu jest Właścicielka powyższego FP – Alexa Lavenda
  2.Konkurs nie jest organizowany, promowany, sponsorowany,popierany ani przeprowadzany przez portal Facebook. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika biorącego udział w konkursie.
  3. Uczestnikiem może zostać tylko osoba pełnoletnia. Udział w konkursie mogą brać osoby zamieszkałe w Polsce i zagranicą, jednak nagroda zostanie przesłana tylko na adres w Polsce (chyba, że pod oryginalnym postem rozdania jest napisane inaczej).
  4. Każdy Uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.
  5. Uczestnik biorąc udział w konkursie potwierdza, że zapoznał się z regulaminem konkursu i akceptuje go.
  6. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na opublikowanie swoich danych osobowych: imienia i nazwiska, którymi posługuje się na Facebooku, podczas konkursu i wyłonienia zwycięzcy w Konkursie, oraz na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Konkursu – imienia, nazwiska czy adresu (adres nigdy nie będzie udostępniany publicznie, posłuży sponsorowi nagrody na jej przesłanie, po czym zostanie usunięty z wiadomości prywatnej)
  7. Czas trwania konkursu jest podany w poście konkursowym na stronie Facebook. Zwycięzca zostanie wyłoniony w przeciągu 5 dni od zakończenia Konkursu na stronie Facebook Alexa Lavenda blog. Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się w komentarzu pod postem konkursowym bądź na stronie http://alexalavenda.pl/?fbclid=IwAR0R_nY1IAfzvTKll2a3qQWBycjxImJoJjv3Pvt9Moa-qrwK3IUlSYOdBUU.

Wysyłka nastąpi w przeciągu 14 dni od podania przez Zwycięzcę adresu.
8. W celu przekazania nagrody Zwycięzca zobowiązany jest w przeciągu 5 dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu do przekazania danych adresowych Organizatorce w wiadomości prywatnej (na prywatny profil Alexa Lavenda, bądź stronę Alexa Lavenda blog na Facebooku). Brak otrzymania takiej wiadomości skutkuje utratą przez Uczestnika prawa do nagrody.
09. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
10 Organizator ma prawo zmieniać warunki regulaminu przed wcześniejszym poinformowaniu Uczestników o dokonanej zmianie.
Polityka prywatności- w konkursie nie są „zbierane” żadne dane. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo udostępnienia imienia i nazwiska wygranej osoby w celu ogłoszenia wyników na stronie Facebook. Adres podany przez zwycięzcę w celu wysłania nagrody zostanie usunięty po odesłaniu przesyłki.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*